خدمات حقوقی

وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983)

وکیل قرارداد (دفاع و پیشبرد پرونده با دانش مهندسی و حقوقی) :

شخصی که مسلط به قوانین و مقررات در حوزه های مختلف قراردادی میباشد. وکیل قرارداد  با عنایت به توافقات و تراضی های حاصل شده  فی ما بین طرفین و شروط و منضمات قرارداد اولا باید شرایط اساسی صحت معاملات را بداند قواعد عمومی قرارداد ها را بداند منابع علمی پیرامون حقوق و تعهدات را مسلط باشد.  مسایل احراز هویتی و  سمت از طریق مدارک مربوطه وکالت استعلام شود. اصالت دارد مدارک مالکیتی و اسناد مالکیتی از طریق حتی المقدور سامانه  ثبت من و همچنین دارابودن گواهی حصر وراثت بررسی شود.وکیل خیلی اثر مستقیم دارد.(دفاع و پیشبرد پرونده با  دانش مهندسی و حقوقی)وکیل پایه یک دادگستری مسلط و متخصص به قوانین مقررات حقوقی در زمینه قرارداد نویسی است. قراردادهایی را تنظیم می نماید که کاربردی و صحیح منعقد می شوند.وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983) انتخاب بهینه ای است.وکیل قرارداد باعث طیب خاطر میشود.وکیل خوب همچون الماس است.

وکیل قرارداد ها با تسلط بر قوانین و مقررات حوزه قراردادی مخوص ماده 10 که بیس و مبنای  هر قراردادی است که اشعار میدارد کلیه عقود و قرارداد ها نافذ مگر خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه باشد.

وکیل قرارداد

وکیل قرارداد (دفاع و پیشبرد پرونده با دانش مهندسی و حقوقی) مسلط به امور حقوق خصوصی است.

سید سجاد میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری 09122274983 متخصص تنظیم قراردادهای مختلف در حوزه های مختلف با بکارگیری الفاظ تخصصی در قرارداد که حدود مسئولیتهای طرفین قرارداد در قبال یکدیگر را مشخص میکند.وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983) نیاز به تخصص و هنری دارد.

وکیل فسخ قرارداد باید تسلط زیاد به قواعد عمومی قراردادها، موضوع معامله، ثمن معامله، حق فسخ به نحو صحیح که از طریق داد گاه قابلیت پیگیری باشد داشته باشد .

اولین مورد احراز هویت است. من باب مثال با وکیل مالک چگونه کار کنیم.  وکالت نامه ها در کنسول گری ها باید صحت آن تایید شود و همچنین  وکالت داخلی صحت تنظیم شود. گاها یک وکیل مدنی وکالت تام دارد،  ولی حق دریافت وجه یا ثمن  ندارد که در قرارداد باید باشد. اگر صراحتا نباشد حق دریافت وجه با  کدملی و شماره حساب مالک تطبیق میدهیم. چرا که  وکیل وکالت در دریافت ثمن ندارد، نمیتوانیم کار کنیم . در وکالت های خارج از کشور باید مهر برجسته باشد، و برای خارجی ها از طریق سایت میخک بررسی شود.

گروه وکلای آنی وکیل با همکاری جمعی از وکلای مجرب و باتجربه در حوزه اراضی و املاک، و همچنین مسلط به مقررات حوزه موجر و مستاجر و قوانین حقوق خصوصی بهترین زاویه و‌ نگرش برای ترتیب دادن بهترین استراتژی برای طرح دعوا یا دفاع از حقوق موکل اقدام میکند.وکیل پایه یک دادگستری

وکیل سرقفلی با علم و دانش و تجرب فرق بین وکیل سرقفلی و حق کسب و‌ پیشه را دقیقا میداند. نکته شایان ذکر این است که از آنجائیکه قوانین سرقفلی و کسب و پیشه از پیچیدگی و ظرافت خاصی برخوردار است .بنابراین هر وکیلی صرفا نمی تواند پاسخگوی سوالات و مسائل  پیش رویتان در این حوزه باشد.

وکیل قراردادی
وکیل قراردادی-مسلط به قوانین و مقررات و قواعد خاص مدنی میباشد.

فلذا در حقیقت وکیل قرارداد،گروه وکلای آنی وکیل همان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی است که ضمن داشتن پروانه وکالت، تمرکز و تخصص خود را بر قرارداد نویسی و حل و فصل دعاوی مربوط به قراردادها گذاشته و می تواند شما را در این امور یاری رساند.

وکیل قرارداد پیمانکاری

گروه وکلای آنی وکیل دارای وکلای متخصص و مجرب که با داشتن اطلاعات فنی و تخصصی  مختلف حقوقی از طریق مطالعه‌ی شرایط قانونی کار و هم‌چنین مدل و نوع قرارداد کارهای مربوط به قراردادهای پیمان‌کاری را به بهترین نحو انجام  می‌دهد.

نکته شایان ذکر این که هر گاه طرف قرارداد پیمان‌کاری شرکت‌های دولتی یا خصوصی،دولت یا سازمان‌های نیمه‌ دولتی باشند روابط حقوقی بسیار گسترده می‌شود، و حضور یک وکیل مجرب در این حوزه بسیار حیاتی تر و مهم تر به نظر می‌رسد؛ زیرا یک وکیل با دانش و علم تنظیم انواع قراردادها می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود روند کاری و عدم  به وجود آمدن معضلات و مشکل های حقوقی و مالی در قراردادهای پیمان‌کاری گردد.وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983) حرفه ای و متخصص است.

وکیل متخصص قراردادهای پیمانکاری گروه وکلای آنی وکیل اظهار میدارد، که موضوع اصلی قراردادهای پیمانکاری احتمالا ساخت یک آپارتمان ،حمل و نقل کالا و یا تامین کالا باشد. جهت تنظیم یک قرارداد فنی و تخصصی  پیمان‌کاری همانند دیگر قراردادها نیاز است تا:

 1. طرفین قرارداد تنظیمی به طور دقیق مشخص شود.
 2. رابطه‌ی آن‌ها به خوبی تبیین گردد.
 3. گزینه آخر بیان ماهیت خدمتهای زیر مجموعه موضوع قرارداد است؛ یعنی به صورت مشروح ذکر شود که کارفرما از پیمان‌کار پروژه  چه توقعاتی دارد و می‌خواهد پیمان‌کار چه خدماتی را به او ارائه دهد.

لذا با توجه به این‌که پروژه‌های فنی و تخصصی پیمان‌کاری نیازمند مدت زمان زیادی جهت اجرای تعهد دارند، ممکن است در خلال انجام با مشکلات و معضلات و چالش‌های زیادی روبه‌رو گردد، که در این موارد از طریق وکیل قراردادهای پیمان‌کاری به نحو احسن مشکل آن‌ها را حل می‌کند.

نکته شایان ذکر اینکه که وکیل متخصص قرارداد پیمان‌کاری باید علاوه بر تسلط بر قراردادها به رویه‌ی قضایی و تفاسیر و آراء وحدت رویه آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند هنگام تنظیم قرارداد در صورت بروز اختلاف بهترین گزینه به نفع موکل خودرا انتخاب کند و از مهم‌ترین ویژگی‌های دیگر وکیل قرارداد پیمان‌کاری تعهد تمرکز برای محافظت هر چه بیشتر و بهتر از حقوق پیمان‌کار و کارفرما است که مؤسسه‌ی حقوقی تهران وکیل دارای وکلای متخصص در این حوزه می‌باشد.

وکیل قرارداد
وکیل قرارداد با تسلط بر مباحث علمی سعی در رشد و بهبود وضعیت قراردادی میکند

وکیل قرارداد تجاری

وکیل قراردادی گروه وکلای آنی وکیل اظهاردارد که قراردادهای فنی تجاری توافقنامه‌هایی هستند که مابین دو یا چند نفر که طرفین یک موضوع یا معامله تجاری هستند، برقرار و منعقد می‌شود که با قرارداد مصرف‌کننده یا مشتری فرق دارند. قراردادهای تجاری انواع مختلفی دارند که از جمله آنها می‌توان به قرارداد مربوط به خرید یا تجارت، توافقنامه‌های تهیه کالا و دریافت خدمات، قرارداد خرید و فروش یا توزیع، توافقنامه مرتبط با سرمایه‌گذاری مشترک و … اشاره کرد.

جالب توجه اینکه توافقات و قرارداد تجاری یک راه‌حل مدیریت پرداخت در تمامی مشاغل است و چنانچه هر یک از مفاد قرارداد به صورت ناقص یا مبهم نوشته شود، احتمال اینکه در آینده مشکلاتی را به وجود آورد، کم نیست.توجه به این نکته خالی از لطف نیست، که این حال در اکثر مشاغل و امور تجاری معمولاً تا وقتی که مشکل حقوقی ایجاد نشود، کسی به اهمیت حضور یک وکیل قرارداهای تجاری پی نمی‌برد و به مذاکره درباره قراردادها توجهی نمی‌کند. اما خوب است بدانید که آگاهی در مورد پیچیدگی قانونی قراردادهای تجاری و انواع آن برای حفاظت  از تجارت ضروری است، به طوری که احتمال بروز اختلافات مربوط به دعاوی تجاری را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

قراردادهای تجاری یکی از گوناگون ترین  و اصولی‌ترین توافقها هستند که تجربه وکلای مرتبط با آن و دقت و توجه آنها در حل پرونده‌های مربوطه ضروری می‌باشد. همچنین درک درست مقررات و آیین نامه ها و بخش نامه و رعایت نکته ها و قواعد مربوط به قراردادهای تجاری با ارائه تفسیری صحیح برای اصول حقوقی به همراه استناد به منابع قانونی و اداری و قضایی، برای گرفتن حقوق موکلین بسیار تاثیرگذار است.

جالبتر اینکه قراردادهای تخصصی تجاری می‌توانند به صورت توافق‌هایی به صورت شفاهی، ضمنی یا کتبی برقرار شوند و از نظر قانون همه آنها لازم‌الاجرا و لازم الرعایه در حقوق طرفین  هستند؛ چرا که هیچ محدودیت خاص قانونی برای مکتوب بودن قراردادها وجود ندارد. اما بهتر است که برای از کم کردن یا بین بردن هر گونه احتمال سوء استفاده یا ایجاد مشکل حقوقی قرارداد را به صورت مکتوب تنظیم کنید.

همچنین شایان ذکر  است که در مورد هر قرارداد تجاری، نکات و توصیه‌هایی وجود دارد که بسیار به ماهیت آن قرارداد وابسته است و هر وکیل قرارداهای تجاری تضمینی می‌بایست برای هر مورد انعقاد توافق‌نامه، شرایط را به خوبی مورد توجه و بررسی کند تا این طیب خاطر برای وی حاصل شود که محتوای قرارداد با هدف تجاری آن مرتبط است و هیچ مورد نقض قانونی در آن وجود ندارد.

یک وکیل قرارداد تجاری فنی-متخصص وبا تجربه در هنگام عقد قراردادها مواردی همچون روال قانونی حین تنظیم عقود تجاری، انجام گفتمان جهت تعیین و بررسی شرایط بیسیک و اساسی، تنظیم متن پیش‌نویس قرارداد یا اصلاح و تغییر آن، ارزیابی و تحلیل قرارداد طرف مقابل، مشخص نمودن حق فسخ و تعیین میزان غرامت در صورت نقض قرارداد و به طور کلی حل و فصل اختلافات به وجود آمده در معاملات تجاری را مورد بررسی و پیگیری قرار می‌دهد.

وقتی که به تهیه و تدارک یک توافق‌نامه یا قرارداد با شرایط پرداخت می‌پردازید، به این نکته توجهی خاص داشته باشید که تا حد امکان تعیین شرایط را با دقت و امنیت بالا و کاملاً قانونی به انجام برسانید تا احتمال بروز مشکلات بعدی مانند عدم پرداخت خدمات یا تحویل به موقع کالا به حداقل برسد. این تعیین دقیق شرایط و ضوابط را تنها یک وکیل مجرب پایه یک دادگستری می‌تواند به خوبی اعمال کند.

وکیل قرار داد نویسی

گروه وکلای آنی وکیل با تیمی متخصص از وکلای خبره از جمله سید سجاد میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری 09122274983  را می توان از لحاظ  قانونی و علمی یک وکیل حقوقی بدانیم. در واقع وکیل قرارداد نویسی وکیلی است که بر اساس قوانین و آئین نامه های آن ساختار حقوقی می تواند کارکرد خودش را به موکلین ارائه دهد.

نکته ای که وجود دارد این است که شکل کلی قوانین کشور عزیزمان ایران به نوعی است که بر اساس دو ساختار حقوقی و کیفری عمل می کند.در واقع می توان گفت که مفاد قرارداد یا قولنامه به معنای تمامی کلمات، عبارات و واژگانی جملاتی است که در متن آن نوشته می شود. بنابراین وقتی در متن عبارت «مفاد قولنامه» استفاده می‌کنیم منظور، محتوای قولنامه است.

بهترین وکیل قرارداد تهران

وکیل قرارداد کار

وکیل متخصص گروه وکلای آنی وکیل اظهار دارد که وکیل اداره کار در واقع شخصی است که از تمامی قوانین و آیین نامه های مربوط به اداره کار، حقوق و امتیازات و اختیارات کارگران و کارفرمایان، بیمه و بخش‌نامه ‌‌های مرتبط اطلاع کامل دارد و می‌تواند به اختلافات ایجاد شده بین دو طرف  در اسرع وقت  رسیدگی جامعی  نماید. وکیل اداره کار در برابر موکل خود که می‌تواند کارگر یا کارفرما باشد، یک سری وظایف دارد که باید به خوبی آن‌ها را اجرا کند.وی با تسلط به قوانین کار و تامین اجتماعی بیمه مالیات و حقوق مدنی و توجه خاص به قانون  اساسی بهترین داوری یا دفاع را میکند.

وکیل قرارداد مشارکت در ساخت

شخصی است که مسلط به حقوق قرارداد ها باشد و همچنین مسلط به عقد شرکت و همچنین تسلط کامل و کافی به قانون مدنی مبحث تعهدات و باشد و همچنین اطلاع کاملی از مقررات حوزه شهری چون قانون و آیین نامه شهرداری ها و همچنین قانون زمین شهری و بخش نامه های آن باشد.

همچنین باید اذعان داشت گروه وکلای آنی وکیل با در اختیار داشتن متخصصان مجربی از وکلای متبحر در امر قرارداد نویسی و مسلط به حقوق ثبتی به تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت با در نظر گرفتن حقوق متقابل مالک و سازنده و همچنین در نظر گرفتن وجه التزام های محکم و نگرشی به آینده قراردادی تنظیم مینمایند که موجبات طیب خاطر را برای طرفین فراهم نماید.

وکیل قرارداد پیش فروش ساختمان

قرار داد پیش فروش آپارتمان یعنی قراردادی که طبق آن فروشنده ملزم می شود آپارتمان موصوف در قرارداد را بسازد و پس از تکمیل آن در موعد مقرر و در ازاء دریافت مبلغ مندرج در قرارداد به خریدار تحویل دهد.همچنین وفق ماده 1 قانون پیش فروش ساختمان  وکیل قرارداد پیش فروش ساختمان اشعار میدارد:

ماده1ـ هر قراردادی با هر عنوان که به موجب آن، مالک رسمی زمین (پیش‌فروشنده) متعهد به احداث یا تکمیل واحد ساختمانی مشخص در آن زمین شود و واحد ساختمانی مذکور با هر نوع کاربری از ابتدا یا در حین احداث و تکمیل یا پس از اتمام عملیات ساختمانی به مالکیت طرف دیگر قرارداد (پیش‌خریدار) درآید از نظر مقررات این قانون « قرارداد پیش‌فروش ساختمان» محسوب می‌شود. که وکیل قرارداد های پیش فروش ساختمان در ادامه آورده که :

تبصره ـ اشخاص ذیل نیز می‌توانند در چهارچوب این قانون و قراردادی که به‌موجب آن زمینی در اختیارشان قرار می‌گیرد اقدام به پیش‌فروش ساختمان نمایند:

1ـ سرمایه‌گذارانی که در ازاء سرمایه‌گذاری از طریق احداث بناء بر روی زمین متعلق به دیگری، واحدهای ساختمانی مشخصی از بناء احداثی بر روی آن زمین، ضمن عقد و به‌موجب سند رسمی به آنان اختصاص می‌یابد.

مستأجرین اراضی اعم از ملکی، دولتی، موقوفه که به‌موجب سند رسمی حق احداث بنا بر روی عین مستأجره را دارند.
ماده در قرارداد پیش‌فروش باید حداقل به موارد زیر تصریح شود:

 •  اسم و مشخصات طرفین قرارداد اعم از حقیقی یا حقوقی
 • پلاک و مشخصات ثبتی و نشانی وقوع ملک
 • اوصاف و امکانات واحد ساختمانی مورد معامله مانند مساحت اعیانی، تعداد اتاقها، شماره طبقه، شماره واحد، توقفگاه (پارکینگ) و انباری
 •  مشخصات فنی و معماری ساختمانی که واحد در آن احداث می‌شود مانند موقعیت، کاربری و مساحت کل عرصه و زیربنا، تعداد طبقات و کل واحدها، نما، نوع مصالح مصرفی ساختمان، سیستم گرمایش و سرمایش و قسمتهای مشترک و سایر مواردی که در پروانه ساخت و شناسنامه فنی هر واحد قید شده یا عرفاً در قیمت مؤثر است.
 • بها یا عوض در قراردادهای معوض، تعداد اقساط و نحوه پرداخت
 • شماره قبوض اقساطی برای بها، تحویل و انتقال قطعی
 • زمان تحویل واحد ساختمانی پیش‌فروش‌شده و تنظیم سند رسمی انتقال قطعی
 • تعیین تکلیف راجع به خسارات، تضمینها و قرارداد بیمه‌ای، تغییر قیمت و تغییر مشخصات مورد معامله
 • تعهدات پیش‌فروشنده به مرجع صادرکننده پروانه و سایر مراجع قانونی
 • معرفی داوران
 • احکام مذکور در مواد (6)، (7) و (8) و تبصره آن، (9)، (11)، (12)، (14)، (16) و (20) این قانون
  ماده3ـ قرارداد پیش‌فروش و نیز قرارداد واگذاری حقوق و تعهدات ناشی از آن باید با رعایت ماده (2) این قانون از طریق تنظیم سند رسمی نزد دفاتر اسناد رسمی و با درج در سند مالکیت و ارسال خلاصه آن به اداره ثبت محل صورت گیرد.

بهترین وکیل قرارداد نویسی در تهران

وکیل مسلط به تنظیم قرارداد ها شخصی است که :

1-احاطه کامل بر موضوع قرار داد داشته باشد.یعنی در موضوعی که میخواهد قرارداد بنویسید از جمله ساختمان، تامین کالا، پیش فروش ساختمان،طراحی سازه،در حوزه سئو ،nda قرارداد محرمانگی و هرحوزه ای که مفروض بدارید تسلط و تمرکز بر موضوع سبب ایجاد یک قرارداد خاص و تخصصی و فنی گردد.

2-تسلط کامل بر قانون اساسی،رعایت حقوق شهروندی،توجه کامل به حقوق و تعهدات طرفینی که سبب اطمینان خاطر برای دو طرف میشود.

3-پیش بینی وجه التزام های خاص قراردادی

نکته: پس از بیان تعهدات خریدار و فروشنده بررسی این مبحث که تخلف طرفین از انجام تعهداتشان چه ضمانت اجراهای  حقوقی یا حتی کیفری دارد ضروری است:

باید بدانیم که طبق قانون مدنی تخلفات ناشی از انجام تعهد به سه دسته تقسیم می شوند:

 • 1) عدم انجام تعهد
 • 2) نقص در انجام تعهد
 • 3) تاخیر در انجام تعهد

که وکیل مسلط به قرارداد نویسی با اشراف کامل بر موضوع و گلوگاهای کار قراردادی مبتنی بر دانش تنظیم مینماید.

انواع قرارداد با وکیل

به طور کلی ما ۶ دسته قرارداد در عرصه کسب و کار داریم البته این تقسیم بندی بیشتر صوری بوده و مهم خود این قراردادها می باشند.

۱-  انواع قرارداد راه‌اندازی کسب و کار

وکیل و مشاور  حقوقی گروه وکلای آنی وکیل مسلط به کسب و کار اظهار میدارد:

 • الف- توافق نامه یا همان تفاهم بنیان‌گذاران

این تفاهم‌نامه زمانی کاربرد پیدا می‌کند که دو یا چندشخص  تشکیل دهنده یک کسب و کار هستند و تمایل دارند طی یک قرارداد یا توافق  (agreemengt) بسیاری از امور را از ابتدا روشن کنند. مهم‌ترین مفاد آن 1-تعیین نقش‌ها و 2-مسئولیت‌ها، 3-تقسیم سهام و4-مالکیت معنوی می‌باشد.

 • ب-قرارداد طراحی اپلیکیشن گوشی همراه

این توافق عموما به منظور همکاری مابين کارفرما (شخص حقیقی یا حقوقی) با برنامه نویس اپلیکیشن (اعم از فرد یا یک شرکت) تدوین می‌شود.

 • پ-قرارداد پیمانکاری

هنگامی که قرار است صفر تا صد انجام یک عمل یا ارائه یک خدمت را به شخص یا فرد دیگری بسپاریم از قرارداد پیمانکاری استفاده می‌کنیم. شخص پیمانکار موظف است با هزینه‌های خود مفاد قرارداد را کامل انجام داده و در موعد زمانی مشخص تحویل کارفرما دهد.

۲- انواع قرارداد پیشبرد کسب و کار

 • الف- قرارداد اجاره دفتر کار

*قرارداد اجاره قراردادی است که مستاجر مالک منافع عین مستاجره می‌شود.و بر اساس قانون مدنی و قوانین خاص موجر و مستاجر سال 76 تنظیم میگردد.

 • ب- قرارداد واگذاری حق اختراع

نکته شایان ذکر اینکه به طور کلی دو حق برای اختراع به رسمیت شناخته شده است. حق مادی ذیل همین قرارداد قابل انتقال است ولی حق معنوی آن قابل انتقال نیست.موضوع ماده 40 قانون مدنی.

 • پ- قرارداد اجاره مغازه

تمثیل و نمونه ای از قرارداد اجاره مغازه، از جمله قرارداد های پرکاربرد در کشور است که طبق تعریف قانون گذار، عقد اجاره عقدی است که به موجب آن مستاجر مالک منافع عین مستاجره می‌شود. اجاره دهنده را موجر و اجاره کننده را مستاجر گویند.ممکن است ضمن عقد اجاره حق سرقفلی با قیمت جذاب به مستاجر واگذار گردد.

۳- انواع قرارداد استخدام و منابع انسانی

 • الف- قرارداد کار با مدت موقت مبتنی بر قوانین کار

قرارداد کار برای نظم بخشیدن به روابط کارگر و کارفرما و انجام تعهدات مشخصی وفق قانون کار و همچنین تامین اجتماعی و  ایجاد می‌شود. قرارداد کار شامل مدت موقت، غیر موقت و کار معین می باشد.

 • ب- قرارداد مشاوره

این قرارداد برای بهره‌گیری از راهنمایی‌های و دانش مشاور در طول زمان قرارداد است. شخص مشاور هم تحت شمول قانون کار قرار خواهد گرفت.

 • ج- قرارداد واگذاری سهام به کارکنان

قراردادو توافقی است که طی آن سهامی به کارکنان با هدف افزایش انگیزه در آن‌ها تعلق می‌گیرد.

 • د- قرارداد کار بازاریابی

این قرارداد به منظور جذب افرادی است که به صورت پاره وقت به معرفی کالا و خدمات شرکت برای افزایش سوددهی شرکت می‌پردازند.

۴- انواع قرارداد مدیریت مالی کسب و کار

 • الف- قرارداد خرید و فروش نرم‌افزار

وکیل قرارداد گروه وکلای آنی وکیل  اظهار دارد: شرکت یا مجموعه در حوزه‌های مختلف ممکن است به نرم‌افزار نیاز داشته باشد در این صورت برای پوشش منابع طرفین می‌توان از قراردادی جامع و کامل استفاده کرد.

 • ب- قرارداد اجاره نرم‌افزار

گاهی شرکت به جهت مشکلات عدیده مالی ممکن است توان خرید نرم‌افزار را نداشته باشد. در این صورت می‌تواند از قرارداد اجاره نرم‌افزار بهره ببرد.

 • قرارداد نمایندگی انحصاری فروش

وکیل متخصص قراردادی در تبیین موضوع : در نمایندگی در فروش انحصاری، یک طرف (شرکت) توافق می‌کند که برای طرف دیگر (فروشنده) بر اساس مبنایی مداوم و بلندمدت، کالا یا کالاهایی را تأمین نماید و فروشنده موافقت می‌کند که آنها را خریده و به نام و حساب خویش، دوباره در قلمرویی معین به فروش رساند.

۵- انواع قرارداد محافظت از کسب و کار

 • الف-قرارداد محرمانگی داده ها NDA (قرارداد عدم افشا اطلاعات با کارمندان )

وکیل متبحر در مسیر کسب و کار اطلاعات محرمانه‌ای به وجود می‌آیند که مصون نگه داشتن آن‌ها از فاش شدن وظیفه همه افراد است. لذا ابتدای کار می‌توان با کارمندان این قرارداد را منعقد کرد.

 • ب- قرارداد محرمانگی NDA

این قرارداد دو جنبه دارد. یا به صورت یک جانبه منعقد می‌شود و یا به صورت دو جانبه. در این صورت یکی از طرفین یا هر دو آن‌ها متعهد می‌شوند که اطلاعات یک‌دیگر را فاش نکنند.

۶- انواع قرارداد سرمایه‌گذاری

 • الف- قرارداد فروش سهام

نکته شایان ذکر اینکه برای نقل و انتقال سهام از سهام‌د‌ار به یک فرد دیگر این قرارداد منعقد می‌شود.

 • ب- قرارداد وام قابل تبدیل به سهام

طی این قرارداد اگر وام‌دهنده درخواست کند، وام تبدیل به سهام شده و او جز سهام‌داران شرکت خواهد شد.

 • ج-قرارداد وستینگ

وکیل متخصص قراردادهای فنی برای تمهید شرایطی در جهت باقی ماندن اعضا در شرکت، سهام مورد نظر به افراد در طول یک بازه زمانی به آن‌ها تعلق می‌گیرد و این قرارداد برای مشخص کردن کم و کیف آن است.

به نظر اینجانب جوانان در زمان کنونی و با عنایت به افزایش نظام گسیخته قیمت ها بهتر است در جهت بهبود رابطه و حفظ حقوق زوجه و طیب خاطر وی جهت آینده ای روشنتر از این قرارداد به عنوان راهکاری برای حل معضل مهریه استفاده شود.

وکیل قراردادی  در ادامه توضیح میدهد که  قرارداد وستینگ قراردادی است که در آن در یک بازه زمانی مشخص، طرف قرارداد، مالک سهام موضوع قرارداد می‌شود. به‌عنوان مثال، فرض کنید که در یک بازه زمانی ۵ ساله، هر سال درصد مشخصی از سهام شرکت در ازای عملکرد مطلوب و فعالیت مثمر ثمر شریک در شرکت، به مالکیت وی درمی‌آید.

  د- قرارداد مشارکت مدنی

در این قرارداد که معمولا وفق قانون مدنی و عقد شرکت که همانا اجتماع مالکین متعدد در شی واحد به نحو اشاع .آورده‌های نقدی و غیر نقدی  دو طرف دقیق مشخص شده و به منظور تقسیم سود و منفعت وارد کسب و کار می‌شوند.

ه -قرارداد مشارکت در ساخت

وکیل گروه وکلای آنی وکیل که مسلط به قراردادهای مشارکت در ساخت است ، این قرارداد زمانی کاربرد دارد که مالک و یا مالکین یک ملک با پلاک ثبتی مشخص قصد ساخت و یا بازسازی (نوسازی) ملک خود را دارند لیکن تخصص و سرمایه و امکانات لازم جهت انجام این امر را ندارند و با شخصی که این امکانات را دارد بعنوان سازنده یک قرارداد منعقد می‌نمایند.

وکیل قرارداد ملکی

سید سجاد میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری ۰۹۱۲۲۲۷۴۹۸۳ متخصص حوزه ملکی زمین دعاوی مرتبط با اموال غیر منقول و حقوق تعهدات  قراردادها

وکیل ملکی شخصی است که حوزه کاریش دعاوی ملکی با داشتن دانش حقوقی ،توانایی و مهارت دفاع از طرح دعاوی خانوادگی و کیفری را دارد اما صرفآ تمام تمرکزخود را در امور ملکی معطوف کرده است.

وکیل قرارداد صنعتی

شخصی است که مسلط به قوانین و مقررات حوزه صنعت بوده .و با ترکیب دانش خود در خصوص صنعت و املاک صنعتی و همچنین دانش بر حقوق و تعهدات قراردادی دانش و علم محور بر پایه انصاف و عدالت و وجوه التزام برای طرفین تبیین مینماید.

وکیل قرارداد خرید و فروش خودرو

وکیل متخصص قرارداد خرید و فروش خودرو شخصی است که مسلط به قوانین و مقررات اموال مقول و حقوق و تعهدات است.

آیا میدانید قرارداد فروش خودرو چیست؟

وکیل مسلط به انتقال اموال منقول (بیع یا قرارداد فروش خودرو )به این معنا است  که شما در عوض فروش خودرو، بهایی دریافت می کنید. معامله فروش خودرو برای اینکه به نحو صحیح باشد، نیازمند شرایطی می باشد. در قرارداد فروش خودرو باید شرایط زیر ذکر شود:

 • 1- قصد و رضایت خریدار خودرو و فروشنده خودرو
 • 2- اهلیت فروشنده خودرو و خریدار خودرو
 • 3- موضوع معین مورد معامله (خودرو)
 • 4- مشروعیت فروش خودرو

وکیل قرارداد اموال منقول

شخصی است مسلط به قوانین و مقررات اموال منقول که در هنگام خرید و فروش و هنگام انعقاد قرارداد بهره میگیرند.وی با تعیین وجه التزام های مختلف قرارداد محکمی را تنظیم میکند.

اموال منقول چیست

وکیل متخصص اموال منقول اظهار میدارد که یکی از مواردی که در قانون به آن توجه خاص و ویژه ای شده است بحث اموال و انواع آن است. اموال در قانون مدنی به دو نوع اموال منقول و اموال غیر منقول دسته بندی شده اند. البته نوع دیگری از اموال نیز وجود دارد که به آن اموال بدون مالک نیز گفته می شود. باید توجه داشته باشیم که برخی از اموال قابلیت تغییر نوع مال دارند و برای اینکه بدانیم چه جزئیاتی در این موضوعات وجود دارد می بایست با نوع اموال و شرایط قانونی حاکم بر آنها آشنا شویم.

تعریف اموال منقول در قانون مدنی

مشاورین حقوقی مسلط به قوانین مدنی و حقوق خصوصی تعریف اموال منقول در ابتدای قانون مدنی (مواد 22 – 21 – 20 – 19) آورده شده است.

در ماده 19 قانون مدنی ذکر شده است که اشیای قابل نقل از محلی به محل دیگر جزو اموال منقول به شمار می روند به شرط آنکه به خود اشیا و محل آن خرابی و خسارت وارد نشود.

وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983)
وکیل قرارداد (آنی وکیل سید سجاد میرکاظمی 09122274983)

در ماده 20 نیز ذکر شده که کلیه دیون شامل قرض، ثمن مبیع (بهای بیع) و مال الاجاره (پول پیش و اجاره) جزو مال منقول محسوب می شوند مگر اینکه موارد ذکر شده از نوع اموال غیر منقول باشند.

در ماده 21 چنین عنوان شده که انواع کشتی ها، قایق ها و موارد مشابه که قابل حرکت باشند جزو مال منقول به شمار می روند. مثلا اتومبیل جزو اموال منقول محسوب می شود. در ماده 22 نیز ذکر شده است که مصالح اجرای سازه از قبیل سنگ، آجر و غیره جزو اموال منقول محسوب می شوند مگر اینکه این مصالح در یک بنا بکار رفته باشد. در واقع پس از استفاده این مصالح در احداث بنا، این اموال به اموال غیر منقول تبدیل می شوند.

وکیل ملکی قراردادی

باید توجه داشت که دعاوی ملکی فهرست زیادی از دعاوی را تشکیل می دهند.

از این جهت وکیل ملکی باید شناخت دقیقی از حوزه اراضی و املاک داشته باشند.ولذا به جهت موضوعات خاص در این حوزه دعاوی خاصی ممکن است به وجود بیاید.

از دعاوی تصرف عدوانی، مزاحمت، ممانعت از حق گرفته تا دعاوی پیچیده حقوقی همچون اختلافات مربوط به ملک مشاعی یا املاک ریشه دار. به منظور رسیدگی به دعاوی ملکی بهترین راه این است که حل و فصل این دعاوی را به متخصص در این حوزه بسپارید. چرا که دعاوی ملکی بسیار سخت و طولانی هستند. از این رو، تنها وکلای متخصص با سالها سابقه در امور ملکی می توانند شما را در دعوا پیروز نمایند. موسسه ترنم عدالت با کادر مجربی از وکلای ملکی شما را تا زمان رسیدن به حقوقتان مساعدت می نماید.

وکیل الزام به تنظیم سند (دفاع و پیشبرد پرونده با دانش مهندسی و حقوقی)
وکیل الزام به تنظیم سند (دفاع و پیشبرد پرونده با دانش مهندسی و حقوقی)

وکیل قرارداد بین المللی

میدانیم که وکیل قراردادهای بین المللی به وکیل متخصص و مجرب در تنظیم قرارداد های بین المللی گفته می شود. این وکیل تبحر و تخصص و مهارت خاصی در موضوعاتی نظیر دانش تنظیم حقوق قراردادی، مسلط به زبان خارجی قواعد تجاری بین المللی، امور حقوقی شرکت ها و دعاوی بین المللی دارد.

تنظیم قرارداد حرفه ای

یکی از مهارت هایی که در گروه وکلای آنی وکیل وجود دارد تنظیم قراردادهای فنی و حرفه ای توسط وکیل قرارداد و مسلط به مقررات و مبانی تعهد میباشد از این رو جهت پیش برد معاملات و توافقات خود از تجربه وکلای آنی وکیل بهره برید.

وکیل قرارداد (دفاع و پیشبرد پرونده با دانش مهندسی و حقوقی) سید سجاد میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری 09122274983 متخصص قراردادهای حرفه ای

 

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)