خدمات حقوقی

وکیل ملکی منطقه ۱ تهران

وکیل ملکی منطقه ۱ تهران

وکیل ملکی منطقه ۱ تهران,وکیل ثبتی

تهران:شخصی است که با تسلط کامل بر مباحث عقود و قراردادها با بررسی و تحلیل پرونده های حوزه اسناد و املاک به حدی ازتسلط رسیده 

وکیل ملکی منطقه ۱ تهران,وکیل ثبتی

که میتواند پرونده های ملکی و ثبتی را حل و فصل نماید.وکیل ملکی منطقه ۱ تهران,وکیل ثبتی تهران با تسلط بر قوانین و مقرات پایه و اصول قانون اساسیو حقوق مدنی و قوانین و وکیل ملکی منطقه 1 تهران

مقررات حوزه ثبتی بهترین دفاع را انجام میدهد…وکیل ملکی منطقه ۱ تهران,وکیل ثبتی منطقه ۱ تهران همچنین با شناخت دادگاه های مختلف رویه حاکمبر محاکم و شناخت ادارات ثبت اسناد و املاک؛مالکیت و حقوق قرار دادی بهترین نتیجه ممکن را میگیرد…وکیل ملکی منطقه ۱ تهران,وکیل ثبتی  تهران قابلیت طرحدادخواست در دعاوی مختلف ملکی از جمله اثبات وقوع بیع الزام به تنظیم سند؛دعاوی سه گانه تصرف:١-تصرف عدوانی حقوقی یاکیفری یا خلع ید یا تخلیه ید حسب مورد ٢مزاحمت از حق ٣ممانعت از حق طرح دعوی و از حقوق موکل دفاع نماید.

 با شناخت دقیق و با نکاهی دقیق و متفاوت بر موضوع با یک نکاه استراتژیک و سیستمی سعی در طرح دعوا یا حسب مورددفاع مینماید.

وکیل ملکی با شناخت دقیق دعاوی ملکی که همانا طرح دعوا در حوزه اموال غیر منقول اطلاق میگرد(زمین؛آپارتمان و..)این اموال امکانجابجایی و نقل مکان از نقطه ای به نقطه دیگر ندارد.و بطور کلی شامل اراضی املاک میشود.

شایان ذکر است وکیل ثبتی تهران با اشراف بر اینکه املاک در یک تقسیم بندی به املاک تجاری یا مسکونی تقسیم میشود.

وکیل ملکی تهران,وکیل ثبتی  تهران دارای فن بیان عالی ؛آشنایی با رویه قضایی در هر منطقه یا شهرستان؛بررسی پرونده های مشابه برقراری جلسات مشورتیبا موکلین و تحلیل و انالیز سیستم نتایج بهتری میگیرد.

برخی دعواهای ملکی مرتبط بیک نقض تعهد از سوی طرفی از قرار داد است.که طرف دیگر چاره ای جز پناه بسیستم قانونی دولتی کههمانا قوه قضاییه است ندارد.

بعضی  از دعاوی مربوط به به نقض عهد و یا عدم انجام تکلیف ها مقرر در قرارداد می باشد، بدون اینکه عنصر مجرمانه ای دخیل باشددعوای الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ ثمن معامله، کلیه دعاوی مربوط به سرقفلی، و یا حق کسب و پیشه، دعاویفسخ اجاره نامه و … در این دسته قرار می گیرند.

در برخی دیگر از دعواها ممکن است یکی از طرفین نسبت به ملک دیگری با سوء نیت عمل مجرمانه ای را انجام دهدبه عنوان نمونه  ممکن است 

ملکی را که متعلق به دیگری است به فروش برساند و یا بدون اجازه مالک، ملک را اجاره دهد و یا اینکه نسبت به املاک دیگرانجعل سند کنداین دسته از دعاوی ملکی در دادسرا و دادگاه های کیفری مورد بررسی قرار می گیرد.

ویژگی وکیل ملکی تهران:

١داشتن علم و دانش و تجربه کافی

٢انتخاب راهی کوتاه و کم هزینه

٣آشنایی با حقوق حوزه املاک و اسناد و ثبت

از دوستانی که مقاله بالا را مطالعه میکنند توصیه میگردد از خودوکیلی خودداری کنند و از تجارب تخصص و دانش وکلا و مشاورانحقوقی بهره برند.

 وکالت دعاوی ملکی – امور ثبتی-وکیل ملکی آنی وکیل

ابتدا به ساکن در مورد این نکته صحبت میکنیم که مالک از منظر قانون ثبت کیست:

‌ماده ۲۲ – همین که ملکی مطابق قانون در دفتر املاک به ثبت رسید دولت فقط کسی را که ملک به اسم او ثبت شده و یا کسی را که ملک مزبور به او‌منتقل گردیده و این انتقال نیز در دفتر املاک به ثبت رسیده یا اینکه ملک مزبور از مالک رسمی ارثاً به او رسیده باشد مالک خواهد شناخت.
‌در مورد ارث هم ملک وقتی در دفتر املاک به اسم وراث ثبت می‌شود که وراثت و انحصار آنها محرز و در سهم‌الارث بین آنها توافق بوده و یا در صورت‌اختلاف حکم نهایی درآن باب صادر شده باشد.
‌تبصره – حکم نهایی عبارت از حکمی است که به واسطه طی مراحل قانونی و یا به واسطه انقضاء مدت اعتراض و استیناف و تمیز دعوایی که‌حکم در آن موضوع صادر شده از دعاوی مختومه محسوب شود.
‌ماده ۲۳ – ثبت ملک به حقوق کسانی که در آن ملک مجرای آب یا چاه قنات (‌اعم از دائر و بائر) دارند به هیچ عنوان و در هیچ صورت خللی وارد‌نمی‌آورد.

وکیل ملکی شخصی است که حوزه کاریش دعاوی ملکی با داشتن دانش حقوقی ،توانایی و مهارت دفاع از طرح دعاوی خانوادگی و کیفری را دارد اما صرفآ تمام تمرکزخود را در امور ملکی معطوف کرده است.

خیلی از موقعه پیش آمده که به عنوان مالک ، مستاجر و یا خریدار ملکی با مشکلات ملکی و املاک مواجعه شده اید و به دنبال گرفتن اطلاعات هستید تا به سوالات پیش آمده در ذهنتان جوابگو باشد در این مواقعه می توانید با یک وکیل ملکی مشاوره داشته باشید..

از جمله دعاوی مرتبط می توان به ، دعاوی مرتبط با املاک ،تصرف عدوانی ، خلع ید ،تخلیه عین مستاجره،فک رهن ،ممانعت از حق ،ابطال مبایعه نامه را نام برد.

دعاوی ملکی فهرست زیادی از دعاوی را تشکیل می دهند. از دعاوی تصرف عدوانی، مزاحمت، ممانعت از حق گرفته تا دعاوی پیچیده حقوقی همچون اختلافات مربوط به ملک مشاعی یا املاک ریشه دار. به منظور رسیدگی به دعاوی ملکی بهترین راه این است که حل و فصل این دعاوی را به متخصص در این حوزه بسپارید. چرا که دعاوی ملکی بسیار سخت و طولانی هستند. از این رو، تنها وکلای متخصص با سالها سابقه در امور ملکی می توانند شما را در دعوا پیروز نمایند. موسسه ترنم عدالت با کادر مجربی از وکلای ملکی شما را تا زمان رسیدن به حقوقتان مساعدت می نمایدوکیل زمین شهرک غرب تهران /مشاوره حقوقی زمین شهرک غرب تهران

وکیل متخصص در امور سرقفلی

همانطور که گفتیم بهترین وکیل سرقفلی در تهران وکیلی است که متخصص در حوزه دعاوی مربوط به سرقفلی و حق کسب و پیشه  است. دعاوی مربوط به سرقفلی بسیار گسترده بوده در ذیل به ذکر پاره ای از دعاوی رایج در این حوزه اشاره می کنیم:

  1. دعاوی مربوط به تخلیه  ملک به جهت تخلفات مستاجر از جمله تعدی و تفریط ، عدم پرداخت اجار بهاء و انتقال به غیر و….موضوع قانون روابط موجر و مستاجر سال ۱۳۵۶
  2. دعوای مطالبه حق کسب و پیشه موضوع قانون سال ۵۶
  3. تعدیل و افزایش اجاره بها و مطالبه مابه التفاوت موضوع ماده ۴و ۵ قانون روابط موجر و مستاجر سال ۱۳۵۶

وکیل سرقفلی در تهران

توجه داشته باشید که با تخصصی شدن امور، هر وکیلی توانایی محدودی در حرفه وکالت دارد. در نتیجه انتظار اینکه هر وکیل بتواند در هر زمینه ای صاحب نظر باشد انتظاری بس گزاف و نامتعارف است. بنابراین وکیل مورد نظر خود را با تحقیق و بررسی انتخاب کنید.

عده ای به علت مسائل مالی، از مراجعه به بهترین وکیل سرقفلی در تهران خودداری کرده و به علت عدم دانش و آگاهی در این زمینه، دچار عواقب جبران ناپذیر آن در آینده میشوند. باید بدانید که اصطلاحات و مفاهیم حقوقی و استفاده از آنها از عهده افراد ناآگاه خارج بوده و حضور یک وکیل متخصص و با تجریه را در جلسات می طلبد.وکیل ملکی | وکیل املاک

وکیل ملکی منطقه ۱ تهران سید سجاد میرکاظمی-٠٩١٢٢٢٧۴٩٨٣ وکیل درجه ١ دادگستری مسلط به قوانین و مقررات و بخش نامه ایین نامه حوزه اسناد ثبت و قرارداد و املاک

 

 

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)