خدمات حقوقیمقالات حقوقی

وکیل برای خرید ملک تجاری

وکیل برای خرید ملک تجاری یکی از ضرورت های واقعی در جامعه کنونی با عنایت به ریسک بسیار بالای معاملات ناشی از افزایش نظام گسیخته قیمت ها که تورم میباشد بسیار حایز اهمیت است .گروه وکلای آنی وکیل متشکل از تیمی از افراد متخصص و متبحر  مغازهی-ثبتی- مشاورین حقوقی  مجرب املاک با مدیریت قوی در حین خرید و خرید مغازه در کنار شما خواهد بود.وکیل خرید ملک تجاریمسلط به قوانین و مقررات میباشد همچنین در زمان خرید تمام تلاش خویش را علاوه بر دقت بر مندرجات سند در کاهش قیمت و همچنین درج شروطی برای استحکام معامله و به طور کلی طیب خاطر خریدار و فروشنده مینماید. حضور وکیل حین خرید ملک تجارییا مغازه به شما قوت قلب بیشتر میدهد .با همراهی وکلای ما در جلسه قرارداد خیال خود را بابت انعقاد قراردادی مطمئن راحت کنید .حضور وکیل حین خرید ملک تجاریو مغازه و مغازه اهمیت دارد . وکیل برای خرید ملک تجاری

وکیل برای خرید ملک تجاریباید دارای چه ویژگی هایی باشد؟وکیل مغازهی

1-دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری مرکز یا مرکز وکلای قوه قضاییه

2-دارای مدارک تحصیلی در حوزه حقوق

3-دارای تجربه مکفی در تنظیم قراردادها

4-مسلط به قوانین و مقررات مدنی

5-دارای اشراف کامل بر حوزه املاک و آخرین قوانین و تعرفه های املاک

6-متخصص و حرفه ای در تنظیم قرارداد به نفع موکلش است.

7-فن بیان قوی

8-شناخت تقریبی منطقه و مظنه قیمتی

9-تسلط بر وجه تعهدات قراردادی

10-گنجاندن شروط مهم و خیارات فسخ لازم

11-درج شرط داوری و حضور به عنوان داور حرفه ای قوه حسب مورد

 وکیل برای خرید ملک تجاریتوانایی های تخصصی وکیل برای خریدمغازه

1-تهیه اسناد و مدارک لازم جهت طرح دعاوی حقوقی و کیفری در زمان مورد نیاز

2-دارای فن مذاکره قوی جهت خرید و خریدبا قیمت عالی (قدرت چانه زنی )

3-حضور در جلسات انعقاد قرارداد حسب مورد در مشاورین املاک و …

4-حضور به موقع در مراجع قضایی و داوری جهت پیشبرد حقوق موکل وفق توافق درب وصرت نیاز

5-پاسخ به سوالات موکلین ارباب رجوع

اهمیت وکیل برای خریدمغازه

به دلیل توسعه شهر نشینی و گسترش روز افزون تکنولوژی .و افزایش قیمت ها و عدم اعتماد در این وضعیت وکلای شریف و زحمت کش دادگستری به همراه موکلین خود نقش مهم و ارزنده ای در کارشناسی حقوقی قرارداد فی مابین از موضوع قرار داد گرفته ثمن معامله تعهدات طرفین وجه التزام های قراردادی و همچنین شیوه حل اختلاف بسیار حایز اهمیت است.وی با دانش حقوقی و فن بیان بهترین و ساده ترین و شفاف ترین قراداد را تاحد امکان تنظیم مینماید.همچنین وی با درج شروط شفاف از پیچیده شدن در زمان اختلاف جلوگیری و از اطاله دادرسی نیز جلوگیری مینماید.

اقدامات وکیل برای خرید ملک تجاریبه عنوان یک متخصص حقوقی

1-وی با تسلط بر قوانین و مقررات و آیین نامه و بخش نامه ها در هنگام تنظیم قرارداد بهترین راهنمایی ها را به موکل خود مینماید.

2-موکل در معیت وکیل خود طیب خاطر نسبت به قرار داد و سرنوشت با فروشنده دارد.

3-مسیر رسیدن به حقوق موکل خویش را همورا میسازد.

4-با ذکر نکات فنی و تخصصی و درج آن در قرارداد استحکام معاملاتی را  بیشتر مینماید.

مفهوم قرارداد و وکیل برای خریدمغازه

وکیل حقوقی که در معیت موکل خود درجلسات تنظیم قرارداد خرید یا خرید ملک تجاریمغازه مغازه یا مغازه حضور دارد با توجه به اصول حقوقی و باید ها و نباید های تنظیم قرارداد و گنجاندن شروطی مبتنی بر قانون به نحوی که موجبات ابطال موضوع را فراهم نیاورد موجبات آرامش خاطر موکل را فراهم می آورد.

نگاه به قرارداد لازم در قانون و علم وکیل خرید ملک تجاریبه این موضوع

عقود به دو دسته لازم و جایز منقسم میشوند و بر اساس نوع توافق طرفین و نوع عقد و مبنای تراضی طرفین ممکن است لازم یا جایز باشد. قرارداد و عقد  لازم قراردادی است که انعقاد و انحلال آن بر اساس شرایط  و موضوعات خاص قانونی امکان پذیر است. بنابراین هر کدام از طرفین نمی تواند یکطرفه و  به خواست خود و بدون در نظر گرفتن شرایط قانونی و قراردادی  نسبت به انحلال یک قرارداد لازم اقدام کنند. در صورتی که یک قرارداد لازم به صورت یک طرفه منحل شود عملا این امکان برای طرف دیگر ایجاد می شود که بتواند حقوق خودش را از طریق قانون پیگیری کند و این مهمترین کارکرد قراردادهای لازم در قانون است.اما سوال بسیار مهمی که ممکن است بپرسید این است که یک قرارداد لازم تحت چه شرایطی ممکن است منحل شود. این یکی از مهمترین کاربردهایی است که می توانید برای وکیل برای خرید ملک تجاریدر نظر بگیرید. در واقع یک وکیل برای خرید ملک تجاریمی داند که یک قرارداد لازم از جمله قرارداد خرید ملک تجاریمانند مبایعه نامه در چه شرایطی می تواند منحل شود و چگونه می توان قراردادی تنظیم کرد که امکان انحلال آن کمتر باشد.به طور کلی یک قرارداد لازم تحت یکی از چهار حالت ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، انفساخ قرارداد و اقاله ممکن است منحل شود. بنابراین خارج از این چهار حالت امکان انحلال قرارداد وجود ندارد. این چهار حالت را می توان یکی از مهمترین ابزار وکلای مربوط به این حوزه مانند وکیل برای خرید ملک تجاریو  وکیل مغازهی  دانست.

وکیل برای خرید ملک تجاری

جایگاه حقوقی مشاوره وکیل مغازهی

در دنیای امروز نمیتوان به اهیمت جنبه حقوقی و قانونی خرید و خریدو حتی رهن و اجاره املاک و مستغلات چشم پوشی کرد.و گاها تفکرات به آنجا میرسد که تجارت اراضی و املاک بدون حضور مشاوره وکیل مغازهی به کدامین نقطه  میرسد.

و آیا قرارداد تنظیمی فی مابین خریدار و فروشنده آنقدر بنیه قانون و دارای شروط کافی و وجه التزامات قانونی و قرادادای هست که طیب خاطر را برای دو طرف فراهم نماید.لذا برای انجام یک خرید یا خریدمطمان و نیز در جهت طرح دعاوی متناسب با وضعیت قرارداد و مفاد تعهدات نیاز به مشاوره وکیل مغازهی بیش از پیش رخ مینماید.وکیل متخصص مغازهی با بررسی اسناد و مدارک و اخذ استعلامات مختلف در مورد هم مغازه هم طرف قرارداد مانع فریب شما و بقولی کلاهبرداری های احتمالی میگردد.

وکیل برای خریدمغازه(همراه شما از ابتدا تا انتهای قرارداد)

 تبیین گروه وکلای آنی وکیل

گروه وکلا و داوری آنی وکیل   تیمی متشکل از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب می باشد که جهت ارائه خدمات حقوقی  در راستای رفع نیازهای قضایی تمامی اقشار جامعه با در نظر گرفتن تمامی جوانب  فردی و قضایی سعی در برقراری ارتباط بین موکلین محترم با اقسام مختلف وکلا را دارد.  توسط آقای سید سعید میرکاظمی با بیش از دو دهه تجربه عملی و دارای تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق خصوصی و همچنین سید سجاد میرکاظمی متخصص کیفری و حوزه اراضی و املاک و… در مغازهه های متعدد تاسیس شده است. مدیریت سازمان یافته خدمات حقوقی آنی وکیل، از تجارب موفق گروه وکلا و موسسات  پیشرفته الگو برداری شده است.گروه وکلای آنی وکیل با حل و فصل کردن بیش از هزاران پرونده مختلف در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و نظامی متعهد به وسیله در جهت احقاق حقوق موکلین و ارباب رجوع محترم نیز است.گروه وکلای آنی وکیل  توانسته است به صورت منطقی و بدون بلند پروازی‌های غیر معقول، به اهداف کوتاه مدت خو د نائل آید. گروه وکلای آنی وکیل، از تجارب و موفقیت‌های کوچک در مسیر تحقق اهداف بزرگ الگو برداری می‌نماید. در حال حاضر تعداد زیادی  عضو متخصص در گروه وکلای آنی وکیل  از اقصا نقاط کشور مخصوصا مناطق تهران فعالیت می نمایند.

وکیل برای خرید ملک تجاری
مشاوره املاک میدان رسالت (خرید فروش رهن اجاره

نظر به وجود نیاز در بخش های مختلف جامعه به منظور مشاوره‌های حقوقی، محدودیتی برای آنی وکیل  در همکاری با حقوقدانان و وکلا و نیز دانش آموختگان سایر گرایش های علمی وجود ندارد.

وکیل برای خرید ملک تجاری سید سجاد میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای متخصص مغازهی 09122274983 کارشناس ارشد مسلط به حوزه قرارداد های املاک

 

 

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)